Šiju, Žiju

Cedulky na zboží

Když něco dělám, tak to musí být tip top, aby z toho měla dobrý pocit nejen zákaznice, ale i já. Takže u ručního vyšívání steh jak steh, u knížky každý ilustrace a návod. A u zboží každý detail, který by mohl vykouzlit ještě větší úsměv na tváři dárce i obdarovaného. Proto jsem si vytvořila cedulky.

Nechtěla jsem jen obyč kus papíru s návodem na údržbu, ten přeci letí do koše vždycky jako první. Takže jsem si vykoumala štítek informačně – věnovací a taky aby byl hezký na oko. Asi už mám absťák, dlouho jsem si nedělala žádnou grafiku, takže jeden večer jsem vyměnila jehlu za počítač.

Výsledek vidíte, musím ještě vyladit papír, na který budu finálně tisknout, ale s podobou jsem takhle spokojená. Lehké info o údržbě, poděkování a hlavně místo pro věnování. Poslední dobou šiju hodně “dárky” a tak k nově ušitým kočkám už můžou dostat holčičky věnování od tety 🙂 Cedulka je na režném provázku a připnutá starožitným spínacím špendlíkem. A já jsem si udělala radost, doufám, že i všem, kteří u mne objednají.

Jestli byste na štítku ocenili ještě něco navíc nebo jinak, jsem pro každou kritiku, jak pozitivní, tak negativní 🙂