Šiju

Režnej kocour Kuba

Nelekejte se, nejde o žádnou novou značku destilátu. Jenom se ta naše kočka šitá okatá zakoukala do pěknýho mladýho režnýho Kuby. Že má jinou hlavu a uši? To je v pořádku, pochází z jiné kočičí osady, má skvělé vychování a dobrý vkus – prostě gentleman a parťák pro správný kočičí život.

Nechtěly jsem ho představovat hned, znáte to, s Modrookou jsme čekaly, jestli to vydrží. Vzala ho společně s Bělinkou na cestu po Krkonoších. Oči si nevydrápali ani po sobě neprskali, takže ho můžem s klidem uvést jako pana Božského 🙂 Podle fotek ne jen pro kočku šitou, ale i pro tu mou modrookou kočku živou.

Hlavu má z režného přírodního lnu, tělo z měkčího petrolejové barvy (tu mám nejradši). Figuru podědil ze střihu od kočičí dámy, takže mají stejnou velikost oblečení. Je to frajer každým coulem a není se co divit, že se do něj mladá textilní hned zakoukala, tak uvidíme co z toho bude 🙂 Na horách jim svědčilo, snad tady nedostanou v jednom pokoji ponorku.

No a co bude následovat? Co se z toho vyklube? Jak nejmenší kočka se dá vůbec ušít, aby ještě vypadala jako kočka 🙂 No a taky se těšíme, že nás potěší svou návštěvou fousatka opět z jiné osady – třeba taková, co může i chodit a sedět. Je toho hodně a večery jsou krátké. Takže kdo by chtěl kočku, kocourka nebo dokonce celou umňoukanou famílii domů nebo jako dárek – dejte včas vědět.