Pro děti

Festival kreativního a logického hraní

Další víkend před námi a s ním opět tip na akci v Praze. Tentokrát něco pro ty, co mají rádi hry, myšlení, koumání a logično 🙂

Minulý víkend byl ve znamení pohybu a sportu na RatolestFestu, tentokrát si potrénujeme mozkovnu. Přijďte si s dětmi v neděli 5.6. 2016 od 11hod zahrát hry, stavět, vyrábět a mnoho dalšího – na Střeleckém ostrově se totiž koná další ročník Festivalu kreativního a logického hraní, který pořádá Agátin svět. Každý si tu najde své, od nejmenších až po rodiče. Cílem celé akce je představit rodičům kreativní hračky, které umožní dětem plně rozvíjet nejen fantazii a motoriku, ale i logické myšlení. No a děti si mohou vše vyzkoušet na vlastní pěst.

5.6. 2016 11hod Praha – Střelecký ostrov, vstup zdarma

Budou zde připravené stavebnice pro nejmenší od 1 roku, výtvarné dílničky, půjčovna všech možných pohybovadel. Předškoláci si užijí razítkování, zažehlovací korálky, hlavolamy, vláčkodráhy, divadlo. Školáci otestují batohy, mohou se zúčastnit komiksového workshopu, procvičí i angličtinu. Rodiče mohou využít možnost konzultací v logopedické poradně, společně s dětmi se mohou nechat vyfotit v rodinném fotoateliéru a samozřejmě nebude chybět ani občerstvení. Každý dostane malý dárek a kdo chce, může soutěžit o školní batohy Topgal.

Podrobnosti a další užitečné informace najdete na stránkách festivalu.