Žiju

Festival Mini, ještě víc maxi

Nemáte ještě dárky pro prcky pod strom? Tak si skočte tento víkend do OD Kotva, tam ulovíte rozhodně. Že už máte dárky? Jděte se tam mrknout i tak, protože zjistíte, že nemáte to nejlepší, nejhezčí a nejoriginálnější. A určitě tam najdete ještě nějakou tu drobnost pro malé i velké, pro ně i pro sebe.

Od 1. do 3.12. 2017 na Vás v centru Prahy čeká krásná akce s názvem mini festival. My, co už ho navštěvujeme od jeho začátku vidíme, jak roste před očima a z mini se stává slušné maxi. Teď už dokonce ve dvou patrech obchoďáku.

Mini je stylový, designový festival pro celou rodinu. Takže jestli pro sebe nebo prcky hledáte něco „mimo standard“ a 100% originálního, tak se obávám, že tady nebudete vědět, co dřív. Stačí se mrknout na seznam vystavovatelů a jsou to všechno pecky. Navíc, a to se mi líbí hodně (kromě toho, že tam nenajdete běžnou komerci), jde převážně o české autory a firmy, takže proč utrácet za komerční cizinu, když můžeme mít českou originalitu 🙂 Kromě toho slibuje festival doprovodný program pro děti všeho věku (tvůrčí dílny, divadlo, hudební vystoupení, cvičení, šití, čtení atd.) A pro rodiče? Dětský koutek, herna, parking pro kočárky, kola, odrážedla a jinou pojížděcí techniku, přebalovací koutek s možností ohřát dětské jídlo. A pro všechny? Občerstvení.

Když jsem projížděla všechno, co tam bude k vidění, jsem zvědavá, kam až se tenhle prodejní fesťák posune dál. Každopádně u toho chci být a třeba i z té druhé strany – jako vystavující a prodávající. Na tenhle víkendový den mám celkem jasno a razím do centra s maxi chutí na mini fesťák.

festival mini 1. – 3. 12. 2017 OD Kotva

Více info najdete na oficiálních webu festivalu mini.