Žiju

Látky Mráz – až 50% sleva

Hurááááá. Látky Mráz v Sázavské 34 jedou po rekonstrukci zase v plný polní. Spousta místa nejen pro zákazníky, ale hlavně pro látky, galanterii (a ty stužky …) a literaturu. 

S větším prostorem přibylo i látek, a je to masakr. Jsem tam jednou nohou v pekle, jednou v ráji. Jestli jste milovnice všeho kolem šití, tak se určitě do Sázavské vydejte. A to i proto, že mají nyní u příležitosti znovuotevření slevy 30 – 50 % na vybranou metráž, do které mimo jiné patří i bavlna a úplet s dětskými motivy (na sukně, šaty, povlečení …), vybrané dekoračky (na batohy, kabelky, boxy …) a spoustu dalších. Takže jsme s Áňou vyrazily na lov a taky ulovily. Od zvířecí havěti v bavlně až po kytky v úpletu 🙂 a Áňa vybrala ptačí hnízda na růžích, prý na šaty a sukni 🙂

latky1

Vím, že ještě nebylo léto, ale mají tam kouzelné fleesy z druhé strany s chlupem – dokonalé na podzimně-zimní čepice, šály, roury kolem krku nebo hřejivé tepláky. O vzorech ani nemluvím – prostě neodejdete s prázdnou. Nesmím zapomenout, že Látky Mráz jsou výhradním distributorem metráže značek Riley Blake Designs, Art Gallery Fabrics, mé srdcovky French General Fabric a dalších.

latky2

Navíc, pokud si do 30.6. 2016 vytisknete z webu tento inzerát, máte 10% na všechny ostatní nezlevněné látky. A jestli to nestíháte do konce června, ani tak nepřijdete zkrátka. Stačí se registrovat do věrnostního programu, vytisknout si kartu a pak už jen využívat trvalou 7% slevu na celý Váš nákup.