O mně

Ž(š)iju s chutí

Vítám Vás na mých stránkách, věnovaných šití, vyšívání, vaření, cestování a životu (s dětmi i bez nich). Jsem nenapravitelná kutilka a švadlenka, milovnice zvířat, dobrého jídla a pití, květin a vycházek do zelena, za deštivého počasí fanda záživného čtení. Doufám, že Vám mé stránky budou inspirací, jak si zpříjemnit život doma i na cestách.

Nemůžeme jen pracovat, musíme i žít a užívat si. Ne sami, ale s rodinou, přáteli, lidmi kolem sebe.

Takže co na jaře? Do zoo za prvního teplého slunce, na Petřín, na hřiště s kafem v termosce, s jehlou a nití na zahradu.

Co v létě? S lopatou a kyblíkem k vodě, do vánku hor nebo do chládku pod stromem s tonicem a melounem.

Co na podzim? Do lesa na houby, v holinkách na kaluže, s blokem, pastelkama a hlavou plnou nápadů na horkou čokoládu.

A v zimě je to jasné – na sněhuláky, sáňky, lyže. Horká vana, teplá deka a tlustý ponožky, knížka, jehly, bavlnky. Jo a extra hustá bramboračka.

A proč? Protože mě to baví a protože to je můj domácí úkol – abych tohle všechno a mnohem víc naučila i tu mou Modrookou.

Když to čtu, zdá se to jednoduché, někdy to ale dá víc práce, než každé ráno vstát a jít do práce. Ale když na to člověk není sám, tak to prostě vždycky jde.

 

Všechny mé osobní údaje, kresby, články, obrázky, fotografie, videa, atd., jsou předmětem autorských práv (ve znění autorského zákona).
K využití všech výše uvedených předmětů autorského práva je vyžadován můj písemný souhlas. Prosím o respektování těchto pravidel. Děkuji.