Kontakt

Nora Zajdlová

designedbynora@gmail.com

+ 420 739 006 307

instagram

facebook

Líbí se Vám mé šité hračky a další výrobky? Nevybrali jste si nebo chcete ušít cokoli přímo na míru, případně ve větším počtu? Máte obchod nebo eshop, ve kterém byste chtěli nabízet mé výrobky?

Napište a společně určitě něco vymyslíme, fantazii se meze nekladou.

Chtěli byste si koupit nebo jako dárek věnovat mou knížku a nevíte kam na ni? Šiju s chutí najdete v každém velkém knihkupectví po celé republice (Kosmas, Neoluxor, Knihy Dobrovský) a v knižních eshopech, případně můžete objednávat přímo v u vydavatele.

Jsem Nora.

Jsem blázen do šití, vyšívání, patchworku, quiltování …

Nechci jen pracovat, chci žít a užívat si. Ne sama, ale s rodinou, přáteli, lidmi kolem sebe.

Takže co na jaře? Do zoo za prvního teplého slunce, na Petřín, na hřiště s kafem v termosce, s jehlou a nití na zahradu.

Co v létě? S lopatou a kyblíkem k vodě, do vánku hor nebo do chládku pod stromem s tonicem, melounem a s foťákem.

Co na podzim? Do lesa na houby, v holinkách na kaluže, s blokem, pastelkama a hlavou plnou nápadů na horkou čokoládu.

A v zimě je to jasný – na sněhuláky, sáňky, lyže. Horká vana, teplá deka a tlustý ponožky, knížka, jehly, bavlnky. Jo a extra hustá bramboračka.

A proč? Protože mě to baví a protože to je můj domácí úkol – abych tohle všechno a mnohem víc naučila i tu mou Modrookou.

Zdá se to jednoduché, někdy to ale dá víc práce, než každé ráno vstát a jít do rachoty. Ale když na to člověk není sám, tak to prostě vždycky jde.

 

 

Všechny mé osobní údaje, kresby, články, obrázky, fotografie, videa, atd., jsou předmětem autorských práv (ve znění autorského zákona).
K využití všech výše uvedených předmětů autorského práva je vyžadován můj písemný souhlas. Prosím o respektování těchto pravidel. Děkuji.