Pro děti, Šiju

Foťák pro malé cestovatele

Pamatujete si, kdy jste měli svůj první foťák? Já jo a byla jsem šťastná jak blecha. Taky si pamatuju, že jsem si na něj našetřila hezky ze svýho. A protože Modrooká ještě nesmí ofiko pracovat (bohužel), pořídila jsem jí první foťák ze svého. Přesněji ze svých zásob látek. A je nadšená. Její echt cestovatelská brašna.

Každý nějak začínal. Někdo s flexaretou, jiný rovnou se zrcadlovkou a pak jsou tu tací, co jedou hezky od nuly a začínají s kompaktem, ne analogovým, ne digitálním, ale textilním 🙂 To máte jako s autem, taky si rovnou s čerstvým řidičákem nekoupíte hummera 🙂 Takže Modrooká začíná s touhle praktickou brašnou pro malé dobrodruhy.

Nejenže se do ní vejde i opravdovej foťák, ale spousta dalších věcí z cest – poklady, kamínky, peněženka a další výbava mladé ženy na cestách.

Mezi další nesporné výhody tohoto nového prototypu foťáku patří jeho absolutní voděodolnost, samočistící objektiv, nastavitelný popruh, magnetická uzávěrka clony, blesk – těmito funkcemi se řadí mezi favority pro začínající objevitele fotografy amatéry. Jeho obsluha je natolik intuitivní, že není potřeba ani návod.

Už se těšíme až vyrazíme někam na lov krásných fotografií i pokladů. To nám jde dobře 🙂 A co vaši objevitelé? Mají potřebnou výbavu? Jestli ne, tak ji můžete pořídit přímo zde. Ale neotálejte, jaro se blíží a s ním i čas výletů.