Pro děti, Šiju

Hnědovlasá Ema_kabelka

Pamatujete si na úzké plastové šroubovací roury na mince, co jsme jako malí nosili na krku s klíčema? Právě že já hodně, takže pro malé ženy tu mám něco, jak bych to řekla, “důstojnějšího”. Na nějaký ten drobák, lůj, papíry od bonbonů, malý pastelky – prostě cokoli. Začínáme hnědovláskou – proč asi 🙂

Velikostí tak akorát, hezky přes rameno na provázku, který si můžete libovolně poštelovat uzlíkem, vzadu na zip doslova od ucha k uchu 🙂 Uvnitř vypodšívkovaná – žádné vytřepené nitě za nehty. Andulka tuhle variantu nazvala hnědovlasá nevěsta Ema – má sněhobílou čelenku z bambulkové stužky a skleněný korálek na provázku.

A jak jinak u nás – všechny detaily poctivá ruční práce, pěkně od srdce a s láskou k šití. Takže co kousek, to originál. Modrooká už ji má nachystanou prý na léto k námořnické sukni.

Takže jestli vaše princezna (nebo vy – to se nestyďte) potřebuje přesně takovou akurátní usměvavou tvář jako je ta její, ode dneška se na Vás tahle hnědovláska usmívá na eshopu. A jestli je Váš poklad modroočka, jako ta má, není problém kabelku ušít na míru v oblíbených barvách.