Žiju

RatolestFest 2016

Tuto sobotu 28.5. 2016 se na náplavkách Prahy 2 a 5 bude opět konat RatolestFest. Skvělá akce pro všechny, co mají rádi sport, pohyb, zábavu, děti – pro velké, malé i nejmenší. RatolestFest je součástí projektu Českého Olympijského Výboru “Česko sportuje”. A co Vy?

Ratolest Fest 2016  28.5. 2016  Praha

(náplavky Rašínova a Hořejší nábřeží mezi Železničním a Palackým mostem). Vstup a přívoz ZDARMA.

Pokud jste z Prahy nebo okolí, koumáte kam v sobotu 28.5., když má být krásných 25 stupňů, doporučuji další ročník RatolestFestu. Minulý rok byl parádní, a podle všeho bude letošek ještě nabitější. Celý festival je o sportu a dětech, najdete tu víc než 90 zastávek sportovních klubů, jednot, školek a organizací, které se snaží vést naše nejmenší ke sportu. Děti se tu seznámí snad se všemi olympijskými i méně známými sporty, budou mít šanci si všechny vyzkoušet. Je toho opravdu hafo. Minulý rok jsme ani nestačily všecko projít. Nezapomeňte s sebou prckům vzít kola, odrážedla a další přemisťovadla. Budou je moct pořádně projet na 3 drahách (1 malá a 2 velké), které jsou postavené pro nejmenší i ty větší.

RatolestFest startuje v sobotu 28.5. 2016 od 9 hodin na náplavkách Rašínova a Hořejší nábřeží (mezi Železničním a Palackým mostem). Náplavky spojuje zdarma pendlující přívoz Pražské paroplavební společnosti. Vstup na celé sobotní sportovní šílenství je ZDARMA.

Doprovodný program je taky hodně pestrý: cirkus a muzikál na lodi Tajemství, kluci (v našem případě i holky) můžou sednout do dakarských speciálů, uvidíte v akci hasičskou loď, minibagry, nebudou chybět ani výtvarné díly a samozřejmě dobré jídlo a pití a spoustu dalšího (mrkněte na web a facebook).

Z těch méně známých sportů uvidíte: bojové umění krav-maga, šerm, capoeira, americký fotbal, kolovou, aikido, ragby, lakros, ale i veslování, golf, horolezení – no prostě snad všechno, co vás napadne. Nebude chybět ani červený autobus, který až na náplavku doveze hračkářství Hamley´s a další a další.

Aktuální novinky najdete na Ratolestím facebooku Můžete tam mrknout i na fotky a videa z předešlých ročníků, abyste věděli, o co všechno přijdete, když nepřijdete 🙂

ratolest fest A5-2 2016