Pro děti, Šiju, Žiju

DesignedByNora letí v Raketě

Hezké odpoledne všem. Protože je třeba mít dobrou náladu, je třeba dělat radost, nejen lidem kolem nás, ale i sobě. Nic jsem si nekoupila, nic jsem nevyhrála – vlastně je to pro mne výhra. Jsem děsně ráda, že jsem dostala šanci přispět do 5. čísla časopisu Raketa. O tomhle vydařeném projektu pro děti jsem už psala na Facebooku.

Daly jsme s Áňou hlavy a ruce dohromady a vznikla tvořící stránka pro všechny milovníky hvězd, vesmíru a kosmonautiky. Zadání bylo tedy jasné – vesmír, Vánoce – takže padající hvězdy. A protože prostě jehlu a nit musím procpat všude – je to kombinace papíru a šití 🙂 Mrkněte na ukázku. A mimochodem, doporučuji ulítnout si alespoň na jednom čísle Rakety. Vy se pobavíte a zjistíte, že ne vše pro děti musí být “dětské” a děti neodtrhnete.

Mrkněte na raketově rychlé prolétnutí Raketou č.5, do níž jsem měla čest přispět svou šicí/tvořící troškou (až je z toho celá strana). Takže jsme se s Áňou vyřádily. Od 7.12. 2015 je v obchodech. Jupíííííí

Znáte časopis Raketa?

Je to takový nezávislý “undergroundový” časák pro děti 5-10 let, supr graficky vyvedený se spoustou neotřelých nápadů, komiksů, vystřihovánek, hádanek, tipů na výlety, receptů…. a pozoooor – je úplně bez reklam – božíííí.
Takže mám vážně ohromnou radost, že jsem se mohla autorsky podílet na krásném kulatém 5. čísle, které vyšlo 7.12. 2015. Nechte se překvapit, tady je něco málo fotek z tvoření a focení. Takže, jestli chcete svým dětem a jejich šedým buňkám mozkovým, dát ochutnat něco jiného “ulítlejšího” než klasiku z trafiky a ukázat jim tu pravou “avantgardu” pro menší, zkuste si sehnat starší čísla Raket. My už sme s Áňou napnutý jak kšandy na další čísla.