Pro děti

Nesmírně vesmírný labyrint Londji

Vystřelte je (se) na měsíc 🙂 Zpáteční cestu z dovolené a kolony už máme skoro všichni za sebou. S babím létem se prodlouží večery a s nimi pro některé dorazí i dlouhé chvíle.

Tenhle, pro mne, návrat do dětství, je skvělá věcička právě pro ty, které nečekaně přepadne ona dlouhá chvilka, ať už je to kdekoli.  Kuličkový labyrint Londji je tréninkem trpělivosti pro všechny věkové skupiny. A to Hračky odjinud ví, proto si u nich můžete vybrat z různých typů i designů těchto skoro zapomenutých hlavo-ruko-lamů. Modrooká astronautka si lámala zuby a kousala jazyk nad vesmírným labyrintem.

kulickovyhlavolam_2

Do jeho tubusu se jednoduchým trikem vešly hned tři úrovně obtížnosti. Kuličky je třeba, za pomoci vesmírné trpělivosti a hvězdné šikovnosti, umístit do naznačených dírek (hvězdičky, okna rakety apod.). Modrooká hlavolamovala celým tělem, až si pomáhala prstama u nohou. Zřejmě si držela aspoň spodní palce, aby vyhrála v naší malý olympiádě. Jednotlivé levely se liší nejen počtem kuliček, ale, pro zkušenější kosmonauty, taky velikostí kuliček. Přiznám se, že poslední jsem zatím nedala – protože za 1/ jsme se o něj přetahovaly a za 2/ mi to prostě nejde, když mi u toho někdo funí za ramenem a radí jak to mám dělat 🙂 Každopádně je to parádní kousek právě na cesty, díky své výšce cca 15cm se vejde do každé kapsy, tubus je z tvrzeného plastu, takže i lehoučký. Pro ty, co pořád musí něco zkoušet a nevydrží chvilku v klidu na zadku, je to fajn trénink trpělivosti a bobřík nehybnost zároveň 🙂 Děkujeme Hračky odjinud za možnost vystřelit do vesmíru, rozsvítit hvězdy a zabydlet raketu – to vše v kuličkovém labyrintu Londji.

kulickovyhlavolam_1