Žiju

Mixit – namíchejte si ráno

Ochutnali jste už tak trochu jiné cereálie Mixit? Namíchejte si své nejoblíbenější ingredience do originálních musli, mixněte si tak směs, kterou budete mít jen Vy. A pokud Vás příliš velký výběr svazuje a pro začátek chcete jen vyzkoušet, vyberte si z hotových mixů.

Tak tohle je nápad – a zakladatelé (dva mladí mužíci z ekonomky) nezůstali jen u musli. Protože, jak se ukázalo, jejich myšlenka a originalita sahá mnohem dál – můžete si pochutnat i na kaších, sušenkách, tyčinkách, suchých plodech a parádních pytlíkách do kapsy.

mixit2

Svoji zdravou bombu si můžete namíchat z cereálního základu, přidáte přiměřeně sušených plodů a nakonec hrst ořechů a něco pro mlsné jazýčky. Během nákupu Vám Mixit automat spočítá nutriční hodnotu Vaší směsi, a ukáže Vám také podíly jednotlivých složek. Všechny popisy surovin, ostatně jako celé webovky, jsou dokonale a vtipně popsané. Svůj mix si můžete nechat poslat nebo osobně převzít na více než 30 odběrných místech po celé ČR.

mixit1

Jestli se nechcete rovnou pouštět do mixování (jako já) a radši nejdřív zkusíte o čem mixit je, máte šanci si vybrat z víc než 20 “hotovek”. Každá skvěle popsaná, včetně složení a nutriční hodnoty. Pro ukázku toho, že pánové to mají dotažené až do konce a dokážou do podnikání vložit i srandu, tady je pár názvů “hotovek”: Do plavek!, Cvičme v rytme, Čoko-ládování, Dr. Mačatý, Mix malého Einsteina. My vyzkoušeli Testováno na dětech 🙂 a musím říct, že jak nejsem na moc zdravé věci, tak tohle můžu hodně. Takže už se těším až si mixnu vlastní směs ořechovou. Mimochodem si na své přijdou i bezlepkáři s tubou Pepek Bezlepek.

A když už jsem u těch balení – tak to je další pecka – vysoké pevné tuby, které jsou super na skladování. Jenže jejich grafická podoba je tak peckovní, že je vlastně škoda je někam zavírat. Jsou to vážně designovky na pohled. A jestli je toho na Vás ještě málo, tak si můžete udělat radost i vtipnou originální miskou na musli nebo vtipnou kaši přímo tady – nechybí tu ani dárkové sety pro děti. Prostě to celé někdo vymýšlí hlavou i srdcem. Vyzkoušejte a napište, jaké mixity vám chutnají nejlíp.