DIY návody, Šiju

Štěstíčka

Modrooká je expert na hledání a nalézání čtyřlístků – před domem, na parkovišti, při čekání na vlak. Což o to, já hledám taky ráda, ale moje úspěšnost je dost nižší. I když teda jedno velký štěstí mám doma a to mi vystačí do nekonečna. Ale i tak, nenechám se pokořit malou hledačkou a v době sucha, kdy je tráva spíš okrově žlutá, než zelená, i já si ke štěstíčkům najdu cestu – ale po svým.

Stačí mi k tomu kousek filcu, jehla, nůžky a nit v barvě. Máte-li těch pravých čtyřlístků doma v rámečcích až až, můžete tyhle s láskou vyráběná štěstíčka darovat. Vykouzlíte z nich krásnou brož nebo ozdobu na čelenku. A protože od posledního návodu na tvoření už uplynula pěkná doba, jsem tu s obrázkovým postupem, jak vyrobit filcový čtyřlístek za … maximálně 5 minut 🙂 Ve čtyřech krocích si můžete založit čtyřlístkovou plantáž 🍀🍀🍀.

Štěstíčka sklízejte jakmile mají správný tvar, barvu a samozřejmě počet lístků. Dále je zpracovávejte dle chuti, našijte na čelenku, připevněte k nim brožový zavírací špendlík. Uchovávejte je stále na očích, nejlépe přímo na oblečení nebo jako přívěšek na krku. Kde štěstíčkům nejlépe svědčí? Máme s Modrookou několikrát vyzkoušené, že naše čtyřlístky zůstávají stále zelené, když jsou s láskou darované. Pak dokáží dělat radost opravdu kdekomu, u nás třeba rozzářil štěstím i kaktus, který ne a ne vykvést 🙂

Krásné léto plné slunce, přátel, pohody a štěstí přejeme 🍀🍀🍀🍀☀️❤️

Návod na Štěstíčka ke stažení