Štítek

testuju

Pro děti

Hop! Hop! Hop!

Znáte to: “Budem si hrát spolu?” Pexesa už znáte všechny nazpaměť, karty je lepší hrát ve víc lidech, na velkou deskovku není večer moc času. Navíc tohle všechno jsou hry jeden proti druhému. Co takhle zkusit něco, kde opravdu hrajete spolu…

Čtěte dál
Pro děti

Technika a převody pro koumáky

V množství stavebnic všech druhů je nedoceněné. Georello 3D Tech je skvělá převodová stavebnice. Malé šikovné ruce s ní dokážou vykouzlit pohyblivé objekty – zkrátka mechanika pro nejmenší.

Čtěte dál
Remember Paolo
Pro děti

Znáte Paola?

Seznamte se s Paolem. Je to barevný, flexibilní, hru a tvoření podporující svět kartonových kousků. Že ho neznáte? Nedivím se, je totiž ODJINUD.

Čtěte dál
Pro děti

Djeco – sametové malování

Komu se minule zalíbily voskované provázky od Djeco a chtěli byste něco i pro ty, jemnou motorikou zatím nenatrénované, mám tu další vtipné tvoření a dárek s nápadem v jednom. Tentokrát si užijou i menší, kteří se teprve seznamují s pastelkou nebo fixou….

Čtěte dál
Pro děti

Patagonie – Dárky s nápadem

Vybrat dárek takový, aby udělal radost obdarovanému, ale i dárci, je velký oříšek. Takže pro všechny, kdo chtějí dávat věci krásné, hravé, originální a od srdce, jsou tu Dárky s nápadem.

Čtěte dál
Šiju

Transfer tužky a fixy – test

Jak si vybrat z tolika transfer tužek, nevybrakovat celou kasičku a nezbláznit se z těch variant? Jak jsem slíbila, tak jsem udělala a vyzkoušela na vlastní látky. Testovala jsem 3 možné varianty přenosu motivu na textil.

Čtěte dál
Šiju

Olfa řezač šablon

Mám pro Vás další vychytávku. Značku Olfa Vám určitě nemusím představovat – jejich rotační řezáky jsou známé každé patchworkářce.

Čtěte dál
Šiju

Moře náprstků

Jestli jste propadli klasickému quiltování jako já, tak určitě víte jaké to je mít prsty pravé ruky jako jehelníček.

Čtěte dál