Žiju

Kašpárkohraní 2016

Netuším jaké bude v neděli 12.6. počasí, ale na jisto vím, že jestli se vydaří, je tu zase skvělá akcička pro rodiče a prcky jakbysmet 🙂 Stejně jako minulý rok Kašpárkohraní na Letné.

Tak odkud začít, abych to postihla všechno? Muzika, divadlo, sport, kreativní dílny, zábava, dobrý jídlo (a pití taky), pro ty menší nesmím zapomenout na popeláře, hasiče, policisty a záchranáře – to byl vloni šlágr odpoledne 🙂

12.6. 2016  12 – 19hod  Letenské sady  vstup zdarma

Jestli si chcete v neděli udělat pohodové odpoledne, určitě se stavte na Letné. Lidi se na velkém prostoru rozprsknou, takže to není noha na noze (aspoň minulý rok to bylo moc příjemný). Hezká prochajda, při které si můžete poslechnout už legendární Kašpárek v rohlíku, písničky Jaroslava Uhlíře a Ivana Mládka. Děti budou určitě paf z divadla Long Vehicle Circus – neuvěří vlastním očím, co všechno se dá na chůdách. Interaktivní klauniáda divadla Mimos bude určitě taky hodně zajímavá. No a nebude chybět ani sport ve formě “zkus si na vlastní kůži” – takže fotbal, skateboardy, koně, baseball, rugby, box, golf, šplhání a pro nás méně aktivní s nářadím cvrnkání kuliček.

kasparkohrani1

Stejně jako minule nebudou chybět ani stánky, třeba Mindok, Skibi s jejich cyklistickou dráhou, Pro malé dobrodruhy, Coqui, Igráček a k mé radosti tu najdu i nakladatelství Paseka … A spoustu spoustu dalšího. Víc informací o programu a celé akci najdete na webu a facebooku Kašpárkohraní.

Nezapomeňte si vzít deku, ať se můžete rozvalit a udělat si, jak my doma pracovně říkáme, “pohodičku”. Teď teda nevím, jestli se těším na “leháro” neděli víc já nebo Áňa.