Žiju

Space4Kids pro DesignedByNora

Tvořící kolotoč frčí dál – konečně došlo i na první focení do chystané šicí knížky. Nechtěla jsem jen fotky z aťasu, ale něco, co by mělo atmosféru a ušité věci, jakoby do prostoru patřily.

Protože jsem už měla představu o “ideálním” místu, oslovila jsem majitelku obchodu Space4Kids. Zaměření na dětské věci jak na hraní, tak do interiéru, styl a prostor showroomu se mi líbil, už když jsem před rokem v obchodě vybírala Áně nějaké hračky. Pokud jste z Prahy nebo blízkého okolí, určitě se zajděte podívat, co vše je možné vymyslet s dětským pokojem. O nabídce hraček a doplňků ani nebudu mluvit – ráj pro děti, včetně hracího koutku a pro rodiče jako já takytak.

space4kids1

V případě spolupráce se Space4Kids se mi zas potvrdilo jedno – i když to někdy člověku přijde, že si v dnešní době tak nějak jede každý na svém písečku a nikoho nezajímá, co se děje kolem, není to úplně pravda. Pořád jsou lidé, kteří rádi pomůžou a podpoří, i když z toho nic nemají, navíc jsou ochotni snést 2-hodinové focení s Áňou v obchodě plném hraček 🙂 Ta to vzala opravdu důkladně od vyzkoušení postelí, skluzavky z ní, koloběžky, kreslícího koutku až po finální výběr dokonalých magnetických nástěnných puzzle světa. A právě protože se jí tam líbilo, je to z fotek poznat, i se smála (pro neznalé: není to zas až tak časté, ale tady se to opravdu podařilo), tudíž dobrá nálada z nich vidět bude. První část mise splněna.

Tímto bych chtěla vesmírně nesmírně moc poděkovat paní majitelce za možnost využít krásné prostory jen tak, a celému osazenstvu Space4Kids za neuvěřitelně milé přijetí a trpělivost. Díky, díky moc. 

Tady je důkaz toho, že pokud si chcete splnit sen a jdete si za ním (já už cca 2 roky – jenom než jsem našla vydavatele), neustoupíte, všecko se nakonec povede, milé lidi potkáte a protože energie, kterou do toho všeho dáváte je vidět, jdou do toho s vámi 🙂